Bartók Béla Elméleti Líceum

Temesvár

Farkas Imre versenyeredményei

Farkas Imre a Bartók Béla Elméleti Líceum VII.B osztályos diákja. Tizenharmadik életévét tölti Mikuláskor. Rendszeresen sportol, karatézik- Shotokán lila öves, és két éve kosárlabdázik az MP Sport csapatában. Nagyon szeret biciklizni, túrázni a hegyekben. Az idén több versenyen eredményesen szerepelt:
*Április 9-én a POLI BIKE CHALLENGE versenyen 6 km-s távot teljesített és első lett korcsoportjában.
*Augusztus 20-án a gyoroki TRIATLONUL PROACTIVE versenyen (300m úszás, 6 km biciklizés és 1,5 km futás) ötödik lett korcsoportjában.
*Szeptember 3-án a Csiky Gergely Állami Magyar Színház szervezte WORLD ACTOR’S CHAMPIONS versenyen 7,5 km kerékpározással első lett a gyerekcsoportban és 3000m futáson III-ik lett a felnőtt kategóriában.
*Október 2-án illetve 23-án két futó versenyen vett részt az UVT LIBERTY MARATHON és TIMIȘOARA CITY MARATHONON, ahol jeles eredmeny ért el: V. illetve VII. helyezést ért el a felnőttek korcsoportjában.
*NOVEMBER 19-én DUATLON CORNEȘTI versenyen (800m futás, 3 km biciklizés és újabb 850m futás) I. helyezest ért el korcsoportjában.
Gratulálunk, Imre! Sok sikert a továbbiakban is!