Nem Vagyok Passzív
Sziasztok! Mától hivatalosan is kezdetét veszi a 12. Nem Vagyok Passzív kapmány. Idén megpróbáltuk picit megnyitni az esemény sorozatot és valami új, “mást” is elhozni, megmutatni nektek. Ilyen lesz például a BBeL fashion week vagy a szorongásról való beszélgetés, ami mindenkit érinthet. Ne legyetek passzívak és tlálkozzunk minél több programon Több részletért keressétek az elnökség bármely tagját vagy a megfelelő program koordinátort. Találkozzunk ma 3-kor, ott kérdezhettek. A program változást sajnos az időnek kell betudni, de dolgozunk azon, hogy amíg az idő nem tart velünk, mi legalább összetartsunk.
Nem Vagyok Passzív Read More »














