A Lépésről lépésre előkészítő osztály június 17-én egy izgalmas évzáró műsorral búcsúztatta a tanévet. A négy évszak témakörét mutatták be versekkel, énekekkel, táncokkal, amelyek által felidézték az ősz sokszínűségét, a tél varázsát, a tavasz üdeségét és a nyár örömeit. A szülői közösség meghatódva és örömmel nyugtázta a gyermekek fejlődését, és egy különleges osztálytortával jutalmazta fáradozásukat.
Minden gyermeknek, pedagógusnak, szülőnek tartalmas, pihentető nyarat kívánunk! Köszönjük szépen a szülői közösség támogatását!
Varga Ildikó és Boros Emília tanítónők