Bartók Béla Elméleti Líceum

A tanév befejeződött, de a sakk folytatódik!

Szombaton került sor Temesváron a Nokia Open rapid sakk versenyre, amelyen hat bartókos diák vett részt.
🥉A verseny két csoporban zajlott, az A csoportban az igazolt játékosok vettek részt, itt Bekő Tímea a 3. helyet szerezte meg a lányoknál! A másik két résztvevő: Bekő Tamás és Simó András a középmezőnyben végeztek.
🥉A B csoportban a nem igazolt fiatalok versenyeztek: itt a három bartókos közül Bucovinean Victor kimagaslóan teljesített, 3. lett az U12 korosztályban! Ez Victor első kupája! A másik két résztvevő is jól szerepelt: Bucovinean Felix 5. lett az U10-es korcsoportban, Vancea Alexandra pedig a középmezőnyben végzett!
👏Dicséret a bátor gyerekeknek! Nagy gratula az érmeseknek!
Tudósító: Bakos Levente

Accessibility Toolbar