„Mit viszünk magunkkal ebből a tanévből?” – erre a kérdésre kerestük a választ a hétvégén szervezett tanévzáró szakmai műhelyen. A Zoldi Képzési Központban tartott workshop alkalmat adott a közös értékelésre, számba vettük az elmúlt hónapok eredményeit, kihívásait és tanulságait, megosztottuk a sikertörténeteket, reflektáltunk azokra helyzetekre is, amelyekből tanultunk és amelyek a mindennapi pedagógiai munkát igazán értékessé teszik. 
Köszönjük a munkaközösség tagjainak a csapatmunkára való nyitottságot, az együttműködést, a közösségépítő szemlélet, az építő kritikát, az inspiráló módosító javaslatokat.