Tartalmas és vidám együttléttel zárták a tanévet az VI.B osztályos diákok. A nap első részét a temesvári gyermekparkban töltöttük, ahol különféle csapatépítő játékokon vettünk részt.
Ezt követően ellátogattunk a temesvári Magyar Házba, ahol megtekintettük a „Gyökerek, fakulás, metamorfózis” című kiállítást.
A jól sikerült napot közös pizzázással zártuk, kötetlen beszélgetések és kellemes együttlét mellett. Öröm volt látni a diákok örömét, jókedvét és nyitottságát. Köszönjük mindenkinek a részvételt, és szép, élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk! Szervezők:Bodis Dóra osztályfőnök, Iagos László, Péntek Ágnes, Bálint Zsolt, Szövérdfi-Szép Árpád szülők