Versenyzők

A résztvevő tanulók névsora

Ssz. Név Osztály Iskola Helység
ARAD megye:
1 Diel Eduard V. Csiky Gergely Főgimnázium Arad
2 Szabo Sára V. Móra Ferenc Általános Iskola Zimandújfalu
3 Back István Levente VI. Csiky Gergely Főgimnázium Arad
4 Kovacs Márk Daniel VI. Aurel Vlaicu Általános Iskola Arad
5 Mészár Anna Orsolya VII. Csiky Gergely Főgimnázium Arad
6 Toth Tibor Richard VII. Csiky Gergely Főgimnázium Arad
7 Spir Rebeka Petra VIII. Csiky Gergely Főgimnázium Arad
8 Mészáros Letitia-Iszabela VIII. Csiky Gergely Főgimnázium Arad
BÁKÓ megye:
9 Antal Levente V. Dani Gergely Általános Iskola Gyimesbükk
10 Adam Daniel VII. Dani Gergely Általános Iskola Gyimesbükk
BESZTERCE-NASZÓD megye:
11 Cozan Zoltan Yenyfer Crista VI. Andrei Mureșanu Főgimnázium Beszterce
12 Muller Agnes VII. Andrei Mureșanu Főgimnázium Beszterce
13 Kerekes Norbert VII. Andrei Mureșanu Főgimnázium Beszterce
14 Máté Arianna VIII. Magyardécsei Általános Iskola Magyardécse
BIHAR megye:
15 Veres Dóra Viktória V. Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta
16 Pap József Attila V. Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta
17 Bodnár Mónika V. Lorántffy Zsuzsanna Református Líceum Nagyvárad
18 Farkas Ábel Simon V. Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad
19 Erős-Ioó Kincső-Enikő V. Miskolczy Károly Általános Iskola Micske
20 Kun Édua-Boróka VI. Lorántffy Zsuzsanna Református Líceum Nagyvárad
21 Hasas Timea Alexandra VI. Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum Nagyvárad
22 Árva Norbert Ákos VII. Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad
23 Divin Judit VII. Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad
24 Éles Dávid VIII. Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta
25 Kovács Sándor VIII. Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad
26 Bede Ákos VII. 1-es számú Technológiai Líceum Berettyószéplak
BRASSÓ megye:
27 Józsa Vivien V. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó
28 Kovács Loránd V. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó
29 Szabó Csaba VI. George Moroianu Elméleti Líceum Négyfalu
30 Nyegró Dávid Imre VI. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó
31 Kelemen Tamás VII. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó
32 Józsa Kriszta VIII. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó
33 Hosszú Zsolt VIII. 2-es számú Általános Iskola Brassó
BUKAREST:
34 Prunache Anna Eveline VII. Ady Endre Elméleti Líceum Bukarest
35 Dézsi Zsófia VI. Ady Endre Elméleti Líceum Bukarest
HARGITA megye:
36 Berkeczi Róbert V. Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Székelyudvarhely
37 Fekete Tamara V. Nagy István Művészeti Líceum Csíkszereda
38 Mihály Tamás József V. Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda
39 Nagy Vid Zsolt V. Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely
40 Incze Attila VI. Nagy István Művészeti Líceum Csíkszereda
41 Jánó Róbert VI. Petőfi Sándor Általános Iskola Csíkszereda
42 Kaiser Dániel VI. Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Székelyudvarhely
43 Lázár Róbert Venczel VI. Székely Mózes Általános Iskola Lövéte
44 Tamás László VI. Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda
45 Mátyás András VII. József Attila Általános Iskola Csíkszereda
46 Mátyás Emőke Ibolya VII. Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely
47 Ördög Kinga VII. József Attila Általános Iskola Csíkszereda
48 Szabo Balázs VII. József Attila Általános Iskola Csíkszereda
49 Csibi Alexandra VIII. Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda
50 Elekes-Köllő Hunor VIII. Elekes Vencel Általános Iskola Gyergyóújfalu
51 Miklós Dóra VIII. Székely Mózes Általános Iskola Lövéte
52 Vass Annamária VIII. Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely
53 Garda-Mátyás Csenge V. Petőfi Sándor Általános Iskola Csíkszereda
HUNYAD megye:
54 Chifor Teo-Carol V. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva
55 Tofalvi Ágnes VI. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva
56 Osváth Tamás VII. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva
57 Fodor Orsolya-Szilvia VIII. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva
KOLOZS megye:
58 Juhász Ákos V. János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár
59 Gombár Aletta V. Kolozsvári Református Kollégium Kolozsvár
60 Ferencz Péter V. Bálványosváraljai Általános Iskola Bálványosváralja
61 Osvath Robert-Levente VI. János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár
62 Bonta Renáta Britta VI. Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár
63 Csete Annamária VI. Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár
64 Fogarasi András VII. Nicolae Titulescu Általános Iskola Kolozsvár
65 Biró Mátyás Péter VII. Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár
66 Ambarus-Egyed Ágnes VIII. János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár
67 Pulbere Dávid VIII. Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár
68 Kundi Erzsébet-Ilona VIII. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Kolozsvár
KOVÁSZNA megye:
69 Csiszér Bence V. Váradi József Általános Iskola Sepsiszentgyörgy
70 Tóth Zsófia V. Petőfi Sándor Általános Iskola Kézdivásárhely
71 Vizi Attila V. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
72 Bereczki Anna V. Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
73 Ambrus-Sántha Benedek VI. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
74 Márkó Ágnes VI. Gaál Mózes Általános Iskola Barót
75 Kotró Előd VI. Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely
76 Kovács Álmos VI. Gaál Mózes Általános Iskola Barót
77 Ferencz Eszter VII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
78 Kotró Kosztándi Anna VII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
79 Laczkó Csongor VII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
80 Csutak Dávid VIII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
81 Krecht Ábel VIII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
82 Miklós Csenge VIII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
83 Roth Apor VIII. Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy
MÁRAMAROS megye:
84 Korponay Albert VI. Németh László Elméleti Líceum Nagybánya
85 Bodolay Erich V. Nicolae Iorga Általános Iskola Nagybánya
86 Gagyi Anna-Imola V. Nicolae Iorga Általános Iskola Nagybánya
87 Pop Kriszta VIII. Nicolae Iorga Általános Iskola Nagybánya
MAROS megye:
88 Barta-Zágoni Bernadette V. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
89 Réman Attila V. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
90 Szász Réka V. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
91 Vajda Péter V. Európa Általános Iskola Marosvásárhely
92 Bartos Tamara VI. Dr.Bernády György Általános Iskola Marosvásárhely
93 Kis Anita VI. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
94 Vass Péter VI. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
95 Nagy Brigitta-Rebeka VI. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
96 Ludescher Júlia VII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
97 Osváth Katalin VII. Szent György Általános Iskola Marosszentgyörgy
98 Imre Tamás VII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
99 Jakab Etele VIII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
100 Szabó Dóra-Renáta VIII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
101 Mózsa Attila VIII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
102 Magdó Lehel VIII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
103 Papp Gellért Szabolcs VI. Matyus István Általános Iskola Kibéd
SZATMÁR megye:
104 Fazakas Csenge V. Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti
105 Kabai Tünde V. Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti
106 Schefler Tamás VI. Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti
107 Éles Júlia VI. Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti
108 Kováts Álmos VII. Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti
109 Boros Csaba VIII. Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti
110 Lőrincz Róbert VIII. Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti
111 Dobos Ervin VIII. Szatmárnémeti Református Gimnázium Szatmárnémeti
SZEBEN megye:
112 Gellér Levente VII. Báthory István Általános Iskola Medgyes
113 Vinczi Márk Levente VIII. Báthory István Általános Iskola Medgyes
SZILÁGY megye:
114 Szilágyi Sára V. 1-es számú Általános Iskola Szilágyballa
115 Godza Zoltán V. Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah
116 Boda Edina VI. Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah
117 Pünkösti Györk VI. Wesselényi Református Kollégium Zilah
118 Mátyás Dániel VII. Mihai Eminescu Általános Iskola Zilah
119 Boda Viktória VIII. 1-es számú Általános Iskola Szilágypanit
120 Seres Brigitta VIII. Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah
TEMES megye:
121 Szász Dávid V. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
122 Jánosi Anett VI. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
123 Orosz Katalin VII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
124 Varga Dávid VII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
125 Gergely Róbert VIII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
126 Jakab Lóránd VIII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár

Eseménynaptár

Eseménynaptár
Július
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator