Eredmények

A díjazott tanulók névsora

Ssz. Diák neve Iskola Helység Megye Minisztérium EMMV BBL
V. osztály
1 Juhász Ákos János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár Kolozs I. díj I. díj  
2 Mihály J. Tamás József Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda Hargita II. díj II. díj  
3 Barta-Zágoni L. Bernadette Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros III. díj II. díj  
4 Bereczki Anna Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna Dicséret II. díj  
5 Ferencz Péter Bálványosváraljai Általános Iskola Bálványosváralja Kolozs Dicséret III. díj  
6 Kabai Tünde Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti Szatmár Dicséret III. díj  
7 Vajda Péter Európa Általános Iskola Marosvásárhely Maros Dicséret III. díj  
8 Csiszér Bence Váradi József Általános Iskola Sepsiszentgyörgy Kovászna   Dicséret  
9 Berkeczi L.Róbert Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Székelyudvarhely Hargita   Dicséret  
10 Fekete Zs. Tamara Nagy István Művészeti Líceum Csíkszereda Hargita   Dicséret  
11 Józsa Cs Vivien Áprily Lajos Főgimnázium Brassó Brassó   Dicséret  
12 Bodnár Mónika Lorántffy Zsuzsanna Református Líceum Nagyvárad Bihar     Különdíj
13 Szász J.Réka Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros     Különdíj
14 Réman L. Attila Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros     Különdíj
15 Veres Dóra Viktória Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta Bihar     Különdíj
16 Nagy Zs. I. Vid Zsolt Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely Hargita     Különdíj
17 Godza Zoltán Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah Szilágy     Különdíj
VI. osztály
1 Jánó E. Róbert Petőfi Sándor Általános Iskola Csíkszereda Hargita I. díj I. díj  
2 Lázár Róbert Venczel Székely Mózes Általános Iskola Lövéte Hargita II. díj I. díj  
3 Kovács Álmos Gaál Mózes Általános Iskola Barót Kovászna IIII. díj II. díj  
4 Vass L.Péter Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros Dicséret II. díj  
5 Kovacs D. Márk Daniel Aurel Vlaicu Általános Iskola Arad Arad Dicséret III. díj  
6 Bonta Renáta Britta Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár Kolozs Dicséret III. díj  
7 Papp Gellert Szabolcs Matyus István Általános Iskola Kibéd Maros Dicséret III. díj  
8 Boda Edina Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah Szilágy   III. díj  
9 Kaiser I. Dániel Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Székelyudvarhely Hargita   Dicséret  
10 Kis Anita Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros   Dicséret  
11 Kotró Előd Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely Kovászna   Dicséret  
12 Ambrus-Sántha Benedek Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna     Különdíj
13 Éles Júlia Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti Szatmár     Különdíj
14 Kun Édua-Boróka Lorántffy Zsuzsanna Református Líceum Nagyvárad Bihar     Különdíj
VII. osztály
1 Árva Norbert Ákos Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad Bihar I. díj I. díj  
2 Kotró Kosztándi Anna Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna II. díj I. díj  
3 Laczkó Csongor Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna III. díj II. díj  
4 Fogarasi L Andras Nicolae Titulescu Általános Iskola Kolozsvár Kolozs Dicséret III. díj  
5 Ordog Kinga József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita Dicséret III. díj  
6 Divin Judit Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad Bihar Dicséret III. díj  
7 Bede Ákos 1-es számú Technológiai Líceum Berettyószéplak Bihar   III. díj  
8 Szabo Balazs József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita   Dicséret  
9 Matyas Andras József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita   Dicséret  
10 Ferencz Eszter Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna     Különdíj
11 Mátyás Dániel Mihai Eminescu Általános Iskola Zilah Szilágy     Különdíj
12 Muller A. Agnes Andrei Mureșanu Főgimnázium Beszterce Beszterce-Naszód     Különdíj
13 Imre A.Tamás Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros     Különdíj
14 Orosz Katalin Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár Temes     Matlap Különdíj
VIII. osztály
1 Roth Apor Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna I. díj I. díj  
2 Miklós Csenge Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna II. díj II. díj  
3 Miklós Dóra Székely Mózes Általános Iskola Lövéte Hargita III. díj II. díj  
4 Pulbere Dávid Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár Kolozs Dicséret III. díj  
5 Vass I. Annamaria Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely Hargita Dicséret III. díj  
6 Józsa Cs Kriszta Áprily Lajos Főgimnázium Brassó Brassó Dicséret III. díj  
7 Ambarus-Egyed R.Ágnes János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár Kolozs   Dicséret  
8 Boros Csaba Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti Szatmár   Dicséret  
9 Fodor L Orsolya-Szilvia Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva Hunyad   Dicséret  
10 Éles Dávid Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta Bihar     Különdíj
11 Kovács Sándor Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad Bihar     Különdíj
12 Boda Viktória 1-es számú Általános Iskola Szilágypanit Szilágy     Különdíj
13 Seres Brigitta Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah Szilágy     Különdíj

 


Eseménynaptár

Eseménynaptár
November
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator