Eredmények

TALENTUM - természettudományok és informatika verseny döntője - Eredmények

Ssz. Név Oszt. Intézmény Bio. Fiz. Inf. Kémia Csapat munka Össz. Helyezés
IX. osztály
1 Bagi Nóra IX. Arany János Elméleti Líceum , Nagyszalonta 85.5     69 16 170.5 I. díj
2 Berszán Gréta IX. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 80.5     67 16 163.5 II. díj
3 Szász Tamás IX. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   45 100   15 160 III. díj
4 Cziprián-Kovács László IX. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 85 40     16 141  
5 Szabó Liza IX. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   45 72   17.25 134.25  
6 Nagy Tímea-Noémi IX. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 77 35     17.25 129.25  
7 Orosz Kelemen IX. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   13 100   16.25 129.25  
8 Stelczner Norbert IX. Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva   45   59 15 119  
9 Erdős Zoltán IX. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   20 34   16 70  
X. osztály
1 Ilona Judit X. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 81     68 16.5 165.25 I. díj
2 Bárdi Örs X. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 88     62.05 15.2 165.25 I. díj
3 Bold Barbara X. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 72     51 17.25 140.25 II. díj
4 Gergelyfi Levente X. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   35.55 82   15.7 133.25 III. díj
5 Szabó Dorottya X. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 69.75     45 18.25 133.25 III. díj
6 Joó Kinga-Imola X. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 85.5     30 16 131.5  
7 Laboncz Katalin X. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 66.25     43 15.7 124.95  
8 Takács Botond X. Petru Maior Elméleti Líceum, Szamosújvár 71 18     15.2 104.2  
9 Szilágyi Eszter X. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 62.25     25 15 102.5  
XI. osztály
1 Csete Melinda XI. János Zsigmond Kollégium, Kolozsvár 73     79 15.7 167.7 I. díj
2 Mátyás Eszter XI. János Zsigmond Kollégium, Kolozsvár   76   74 17.25 167.25 II. díj
3 Ferencz Gizella XI. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 78     63 15 156 III. díj
4 Ilona Eszter XI. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 82     32 16 130  
5 Nagy Kinga XI. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 90     21 18.5 129.5  
6 Zaharie-Gulyás Ábel XI. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 67     42 16 125  
7 Kiss Andrea XI. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 73     35.5 16.25 124.75  
8 Kepeczi Lehel XI. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 74     21 16 111  
9 Fancsali Boldizsár Szilvia XI. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 36   47   16 99  
10 Menyhárd Norbert XI. Petru Maior Elméleti Líceum, Szamosújvár   40   35 15.2 90.2  
11 Pető Tímea-Ida XI. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum 48     16 15.2 79.2  
12 Fülöp Csaba XI. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 33     25 15 73  
XII. osztály
1 Váradi Róbert XII. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed   83   76 15.7 174.7 I. díj
2 Takács Szende XII. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 90     45 18.5 153.5 II. díj
3 Kolumbán Szende XII. Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 84.5     51 15.2 150.7 III. díj
4 Kovács Ildikó XII. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 91     36 16.25 143.25  
5 Bálint Dóra XII. Octavian Goga Főgimnázium, Nagyszeben 74.5     21 18.5 114  
6 Csesztanovits Judit XII. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 50   25   18.5 93.5  
7 Szabó Izabella XII. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad     20 32 15.7 67.7  

 

TALENTUM - döntősök névsora

A verseny döntőjére 2015 február 13-14-én kerül sor a Bartók Béla Elméleti Líceumban. A meghívót és a részletes programot a következő napokban eljuttatjuk az iskolákba.

A továbbjutó diákok névsora évfolyamonként:

 

Ssz. Diák neve Iskola Összpontszám
  IX. osztály    
1 Cziprián-Kovács László Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 323
2 Szabó Liza Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 290
3 Berszán Gréta Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 290
4 Orosz Kelemen Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 275
5 Ferencz Boglárka Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed 183
6 Nagy Timea-Noémi Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 182
7 Bagi Nóra Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta 181
8 Szász Tamás Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 180
9 Szőcs Tamás Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 173
10 Erdős Zoltán Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 144
11 Stelzner Norbert Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva 135
  X. osztály    
1 Szilágyi Eszter Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 358
2 Joó Kinga Imola Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 356
3 Laboncz Katalin Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 347
4 Bárdi Örs Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 338
5 Szabó Dorottya Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 304
6 Ilona Judit Csiky Gergely Főgimnázium 292
7 Gergelyfi Levenete Bartók Béla Elméleti Líceum 127
8 Bold Barbara Csiky Gergely Főgimnázium 83
9 Takács Botond Petru Maior Elméleti Líceum, Szamosújvár 81
10 Burján Balázs Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta 75
  XI. osztály    
1 Mátyás Eszter János Zsigmond Kollégium, Kolozsvár 344
2 Csete Melinda János Zsigmond Kollégium, Kolozsvár 314
3 Nagy Edit-Kinga Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 301
4 Fülöp Csaba Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 290
5 Ferencz Gizella Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 266
6 Kiss Andrea Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 264
7 Kepeczi Lehel-Miklós Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 256
8 Ilona Eszter Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 252
9 Zaharie Gulyás Ábel Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 196
10 Menyhárd Norbert Petru Maior Elméleti Líceum, Szamosújvár 154
11 Pető Timea-Ida Baróti Szabó Dávid Líceum 142
12 Fancsali Boldizsár Szilvia Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 100
  XII. osztály    
1 Kolumbán Szende Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 368
2 Takács Szende Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 368
3 Váradi Róbert Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 311
4 Kovács Ildikó Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 257
5 Szabó Izabella Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 168
6 Bálint Dóra Octavian Goga Főgimnázium, Nagyszeben 137
7 Csesztanovits Judit Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 115

 

Gratulálunk! Találkozunk Temesváron.


Eseménynaptár

Eseménynaptár
Április
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator