Különdíjak

Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny

- országosz szakasz -

Temesvár, 2014. április 9-12.

Különdíjak

 

 
A Communitas Alapítvány különdíja
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Iștoc Ana Maria VIII. Kósteleki Általános Iskola Kóstelek Bákó
 
A Romániai Magyar Pedagógus Szövetség különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Pesek Adrien V. Hám János Római Katolikus Iskolacsoport Szatmárnémeti Szatmár
2 Fülöp Koppány VI. Romulus Guga Általános Iskola Marosvásárhely Maros
3 Benedek Bianka Krisztina VII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros
4 Berszán Gréta Shalomé VIII. 2-es számú Diaconu Coresi Általános Iskola Brassó Brassó
5 Borbándi Zsuzsanna IX. Református Kollégium Kolozsvár Kolozs
6 Nagy Krisztina X. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros
7 Socaci Anita XI. Bethlen Gábor Főgimnázium Nagyenyed Fehér
8 Mátyás-Metz Dávid XII. János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár Kolozs
 
A Partiumi Keresztény Egyetem különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Boros Viktória VIII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár Temes
2 Szekeres Ilma XI. Andrei Mureşanu Főgimnázium Beszterce Beszterce-Naszód
3 Tasnádi István XII. Református Kollégium Kolozsvár Kolozs
 
A Szórvány Alapítvány különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Balogh Hunor-Benjamin IX. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó Brassó
2 Ambrus Dorottya IX. Salamon Ernő Elméleti Líceum Gyergyószentmiklós Hargita
3 Moga Petra IX. Bethlen Gábor Főgimnázium Nagyenyed Fehér
4 Dénes Anita IX. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros
5 Takács Réka IX. Református Kollégium Kézdivásárhely Kovászna
6 Câmpian Csenge XI. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár Temes
7 Makai Edina XI. Márton Áron Elméleti Líceum Csíkszereda Hargita
8 Csibi Beatrix-Katinka XII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros
 
A Heti Új Szó különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Kiss Etelka IX. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros
2 Sarkadi Rebeka IX. Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly Szatmár
3 Domahidi Kriszta XI. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros
 
A Nyugati Jelen különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Lőrincz Anna IX. Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna
2 Tamási Tímea XII. Márton Áron Elméleti Líceum Csíkszereda Hargita
 
A Pro Gerhardino Egyesület különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Császár Ágnes VII. József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita
2 Potor Andrea-Enikő VIII. Református Líceum Szatmárnémeti Szatmár
 
A Bartók Béla Alapítvány különdíjai
 
Ssz. Diák neve Osztály Oktatási intézmény Település Megye
1 Kristó Anita V. József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita
2 Kelemen Tamás V. Áprily Lajos Főgimnázium Brassó Brassó
3 Fülöp Barbara V. Bod Péter Általános Iskola Csernáton Kovászna
4 Tussai Kázmér Zoltán V. János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár Kolozs
5 Andrásy Nóra VI. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár Temes
6 Balogh Ádám VI. Németh László Elméleti Líceum Nagybánya Máramaros
7 Sándor Emőke-Ágnes VI. Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely Hargita
8 Kassay Sára VI. Sövér Elek Iskolacsoport Gyergyóalfalu Hargita
9 Gáspár Bálint VI. Bethlen Gábor Főgimnázium Nagyenyed Fehér
10 Bóné Márta - Ildikó VI. 1-es számú Általános Iskola Szilágyballa Szilágy
11 Bődi Csenge VII. Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad Bihar
12 Vass Annamária Réka VII. Nicolae Iorga Általános Iskola Nagybánya Máramaros
13 Keresztes Beáta VII. Simion Bărnuţiu Általános Iskola Zilah Szilágy
14 Bálint Boglárka VII. Molnár Józsiás Általános Iskola Kézdivásárhely Kovászna
15 Csibi Vivien VII. Magyardécsei Általános Iskola Magyardécse Beszterce-Naszód
16 Szász Borbála VII. Szikszai Lajos Általános Iskola Szilágysámson Szilágy
17 Dudás Izabella Bernadett VII. Csiky Gergely Főgimnázium Arad Arad
18 Orbán Zsófia VIII. Tudor Vladimirescu Általános Iskola Marosvásárhely Maros

 


Eseménynaptár

Eseménynaptár
Szeptember
H K SZ CS P SZ V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator