A tantárgyverseny díjazottai

Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny

- országosz szakasz -

Temesvár, 2014. április 9-12.

Díjazottak

 

Ssz. Diák neve Oktatási intézmény Település Megye Jegy Díj Felkészítő tanár
V. osztály
1 Szabó Balázs József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita 9.85 I. díj Bogács Nóra-Ágnes
2 Kassay Anna Petőfi Sándor Általános Iskola Csíkszereda Hargita 9.40 II. díj Orbán Kinga
3 Vitályos Norbert Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely Kovászna 9.00 III. díj Tamás Annamária
4 Fuccaro Orsolya Dacia Általános Iskola Marosvásárhely Maros 8.90 I. dicséret Gáspár Melinda
5 Müller Ágnes Andrei Mureşanu Főgimnázium Beszterce Beszterce-Naszód 8.85 II. dicséret Sztankovszky Enikő-Zsuzsanna
VI. osztály
6 Damokos Beatrix Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy Kovászna 9.80 I. díj Kedves Laura Rita
7 Csapó Krisztina Wesselényi Református Teológiai Líceum Zilah Szilágy 9.60 II. díj Lakatos István
8 Burkhardt Zsófia Református Kollégium Kolozsvár Kolozs 9.50 III. díj Rácz Melinda
9 Kiss Júlia Boróka Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda Hargita 9.20 I. dicséret Bedő Aranka
10 Ferencz-Nagy Zoltán 15-ös számú Általános Iskola Brassó Brassó 9.00 II. dicséret Kovács Enikő
VII. osztály
11 Ercse Zsuzsanna Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely Kovászna 9.80 I. díj Tamás Annamária
12 Forró-Erős Dóra József Attila Általános Iskola Csíkszereda Hargita 9.60 II. díj Orbán Kinga
13 Garfield Adrienne János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár Kolozs 9.40 III. díj Dénes Éva
14 Tőkés Anna Erzsébet Nyárádszerdai Általános Iskola Nyárádszereda Maros 9.20 I. dicséret Nagy Imre
15 Péter Katalin Kiss Ferenc Általános Iskola Madarasi-Hargita Hargita 9.00 II. dicséret Bálint Csilla
VIII. osztály
16 Fazakas Réka Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna 9.60 I. díj Nagy Enikő
17 László Otília Szent György Technológiai Líceum Erdőszentgyörgy Maros 9.30 II. díj Jakab Éva
18 Szikszay Dalma 1-es számú Technológiai Elméleti Líceum Sarmaság Szilágy 9.20 III. díj Veres Erzsebet
19 Boros Viktória Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár Temes 9.10 I. dicséret Molnos Ildikó
20 Kelemen Júlia Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda Hargita 9.00 II. dicséret Ferencz Hajnal
IX. osztály
21 Kovács Péter Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly Szatmár 9.80 I. díj Szabó Csilla
22 Bogdán Eszter Wesselényi Református Teológiai Líceum Zilah Szilágy 9.70 II. díj Lakatos István
23 Fazakas Dalma Silvania Főgimnázium Zilah Szilágy 9.60 III. díj Szabó Katalin
24 Molnár Balázs Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely Kovászna 9.40 I. dicséret Nagy-Babos Edit
25 Ilona Judit Csiky Gergely Főgimnázium Arad Arad 9.20 II. dicséret Nyári Andrea
X. osztály
26 Walcz Beatrix Székely Mikó Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna 9.60 I. díj Dobra Judit
27 Gál Krisztina Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely Hargita 9.00 II. díj Ozsváth Imola
28 Fechită Lujza-Mária Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros 8.85 III. díj Murvai Éva- Imola
29 Gedő Zsolt Bethlen Gábor Főgimnázium Nagyenyed Fehér 8.35 I. dicséret Fodor Katalin
30 Farkas Henrietta Erzsébet Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti Szatmár 8.25 II. dicséret Téglás József
XI. osztály
31 Szekeres Ilma Andrei Mureşanu Főgimnázium Beszterce Beszterce-Naszód 9.90 I. díj Sztankovszky Enikő-Zsuzsanna
32 Bíró Mónika Márton Áron Elméleti Líceum Csíkszereda Hargita 9.70 II. díj Bara Katalin
33 Kovács Henrietta Csiky Gergely Főgimnázium Arad Arad 9.60 III. díj Rudolf Ágnes
34 Márton Panna Borbála Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros 9.40 I. dicséret Sikó Olga Anna
35 Ferentz Anna-Kata Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna 9.30 II. dicséret Török Katalin
XII. osztály
36 Tasnádi István Református Kollégium Kolozsvár Kolozs 9.80 I. díj Rácz Melinda
37 Sárkány Tímea Bod Péter Tanítóképző Kézdivásárhely Kovászna 9.60 II. díj Deák Magdolna
38 Nagy Hilda Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely Maros 9.50 III. díj Soós Katalin
39 Oláh Eszter Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy Kovászna 9.20 I. dicséret Erdély Judit
40 Gere Nóra Márton Áron Elméleti Líceum Csíkszereda Hargita 9.20 I. dicséret Boldizsár Ágoston

 


Eseménynaptár

Eseménynaptár
November
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator