Versenyzők

A résztvevő tanulók névsora

Ssz. Név Osztály Iskola Felkészítő tanár
ARAD megye
1 Almási Csenge V. Aurel Vlaicu Gimnázium, Arad Szabó J. László
2 Mészáros Letitita Izabela VI. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Puskel Tünde Emese
3 Spir Rebeka Petra VI. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Puskel Tünde Emese
4 Dudás Izabella Bernadett VII. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Puskel Tünde Emese
5 Ilona Judit IX. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Nyári Andrea
6 Zaharie-Gulyás Ábel X. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Ruja Ildikó
7 Kovács Henrietta XI. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Rudolf Ágnes
8 Sarusi Bernadett Boglárka XII. Csiky Gergely Főgimnázium, Arad Rudolf Ágnes
BÁKÓ megye
9 Ghiurca Valentin Laurentiu V. Külsőrekecsini Általános Iskola, Külsőrekecsin Ferencz Szőcs Éva
10 Iștoc Ana Maria VIII. Kósteleki Általános Iskola, Kóstelek Iștoc Angelica
11 Iștoc Cintia XI. Ștefan cel Mare Főgimnázium, Bákó Szász Csilla
BESZTERCE-NASZÓD megye
12 Müller Ágnes V. Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Sztankovszky Enikő-Zsuzsanna
13 Kerekes Norbert V. Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Sztankovszky Enikő-Zsuzsanna
14 Máté Bence VI. Magyardécsei Általános Iskola, Magyardécse Balla Enikő
15 Uhelszki Krisztina VII. Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Poenar-Rus Éva
16 Csibi Vivien VII. Magyardécsei Általános Iskola, Magyardécse Balla Enikő
17 Szekeres Ilma XI. Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Sztankovszky Enikő-Zsuzsanna
BIHAR megye
18 Márton Ágnes - Emma V. Lórántffy Zsuzsanna Református Gimnázium, Nagyvárad Bán Imola
19 Nagy Kincső V. Szacsvay Imre Gimnázium, Nagyvárad Vincze Melinda
20 Papp Zsófia VI. Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Kozma Éva
21 Bődi Csenge VII. Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Kirkósa Enikő
22 Szarvadi Zsuzsa VIII. Horváth  János Iskolacsoport, Margita Varga Edith
23 Schmidt Anita IX. Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Kozma Éva
24 Farkas Réka IX. Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Sarkadi Viktória
25 Farkas Boglárka X. Mihai Eminescu Főgimnázium, Nagyvárad Ágoston-Palkó Emese
26 Balogh Kata Boglárka XI. Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Demeter Emőke
27 Kajántó Beáta XI. Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad András Emese
28 Balogh Franciska XII. Horváth  János Iskolacsoport, Margita Szabó Melinda
BRASSÓ megye
29 Kelemen Tamás V. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Lemhényi Elemér
30 Ferencz-Nagy Zoltán VI. 15-ös számú Általános Iskola, Brassó Kovács Enikő
31 Berszán Gréta Shalomé VIII. 2-es számú Általános Iskola, Brassó Ugron Levente
32 Szonda Blanka VIII. 2-es számú Általános Iskola, Brassó Ugron Levente
33 Balogh Hunor-Benjamin IX. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Bokor Katalin
34 Ambrus Mózes X. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Bokor Katalin
35 Pál-Jakab Ádám XI. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Kis Edit
36 Prosan Timea XII. Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Fülöp Károly
BUKAREST
37 Prunache Anna-Eveline V. Ady Endre Elméleti Líceum, Bukarest Baróti Judit
38 Kacsó Péter-Gábor VIII. Ady Endre Elméleti Líceum, Bukarest Baróti Judit
39 Iancu Andrei-Theodor IX. Ady Endre Elméleti Líceum, Bukarest Baróti Judit
FEHÉR megye
40 Gáspár Bálint VI. Bethlen Gábor Főgimnázium, Nagyenyed Fodor Katalin
41 Basa Laura VII. Simion Lazar Általános Iskola, Székelykocsárd Puskas Szidonia
42 Moga Petra IX. Bethlen Gábor Főgimnázium, Nagyenyed Fodor Katalin
43 Gedő Zsolt X. Bethlen Gábor Főgimnázium, Nagyenyed Fodor Katalin
44 Socaci Anita XI. Bethlen Gábor Főgimnázium, Nagyenyed Fodor Katalin
45 Vass Csaba XII. Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Líceum Dimen Erika
HARGITA megye
46 Kassay Anna V. Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda Orbán Kinga
47 Szabó Balázs V. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda Bogács Nóra-Ágnes
48 Kristó Anita V. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda Bogács Nóra-Ágnes
49 Kiss Júlia Boróka VI. Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda Bedő Aranka
50 Kassay Sára VI. Sövér Elek Iskolacsoport, Gyergyóalfalu Farkas Wellmann Endre
51 Sándor Emőke-Ágnes VI. Tamási Áron Elméleti Líceum, Székelyudvarhely Ozsváth Imola
52 Császár Ágnes VII. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda Orbán Kinga
53 Péter Katalin VII. Kiss Ferenc Általános Iskola, Madarasi-Hargita Bálint Csilla
54 Forró-Erős Dóra VII. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda Orbán Kinga
55 Laczkó Emőke VIII. Fráter György Általános Iskola, Gyergyóremete Laczkó Szentmiklósi Judit
56 Kelemen Júlia VIII. Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda Ferencz Hajnal
57 Tamási Eszter IX. Márton Áron Elméleti Líceum, Csíkszereda Borsodi László
58 Ambrus Dorottya IX. Salamon Ernő Elméleti Líceum, Gyergyószentmiklós Patek Mária
59 Gál Krisztina X. Tamási Áron Elméleti Líceum, Székelyudvarhely Ozsváth Imola
60 Major Máté X. Orbán Balázs Elméleti Líceum, Székelykeresztúr Illyés Izabella
61 Nagy Fanny X. Tamási Áron Elméleti Líceum, Székelyudvarhely Ozsváth Imola
62 Makai Edina XI. Márton Áron Elméleti Líceum, Csíkszereda Bara Katalin
63 Bíró Mónika XI. Márton Áron Elméleti Líceum, Csíkszereda Bara Katalin
64 Kakucsi Sarolta Zsuzsánna XI. Orbán Balázs Elméleti Líceum, Székelykeresztúr Illyés Izabella
65 Gere Nóra XII. Márton Áron Elméleti Líceum, Csíkszereda Boldizsár Ágoston
66 Deák Tamara XII. Berde Mózes Unitárius Gimnázium, Székelykeresztúr Lukács Éva
67 Tamási Tímea XII. Márton Áron Elméleti Líceum, Csíkszereda Csata Emese
HUNYAD megye
68 Osváth Tamás V. Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva Mészáros Enikő Matilda
69 Gáspár-Barra Szilárd X. Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva Mészáros Enikő Matilda
KOLOZS megye
70 Tussai Kázmér Zoltán V. János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár Bucur Tünde Csilla
71 Burkhardt Zsófia VI. Református Kollégium, Kolozsvár Rácz Melinda
72 Garfield Adrienne VII. János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár Dénes Éva
73 Nagy-Betegh Kamilla VIII. János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár Máthé Ildikó
74 Borbándi Zsuzsanna IX. Református Kollégium, Kolozsvár Szilágyi Gizella
75 Székely Tas X. Református Kollégium, Kolozsvár Szilágyi Gizella
76 Airizer Andrea XI. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Tőkés Erika
77 Lukács Dániel-Mátyás XI. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Tőkés Erika
78 Mátyás-Metz Dávid XII. János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár Rácz Melinda
79 Tasnádi István XII. Református Kollégium, Kolozsvár Rácz Melinda
KOVÁSZNA megye
80 Fülöp Barbara V. Bod Péter Általános Iskola, Csernáton Pakó Márta
81 Vitályos Norbert V. Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely Tamás Annamária
82 Damokos Beatrix VI. Székely Mikó Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Kedves Laura Rita
83 Bálint Boglárka VII. Molnár Józsiás Általános Iskola, Kézdivásárhely Kádár Andrea
84 Ercse Zsuzsanna VII. Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely Tamás Annamária
85 Fazakas Réka VIII. Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Nagy Enikő
86 Dáni Eszter VIII. Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely Deák Ferenc
87 Lőrincz Anna IX. Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
88 Molnár Balázs IX. Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely Nagy-Babos Edit
89 Takács Réka IX. Református Kollégium, Kézdivásárhely Rancz-Gyárfás Zsuzsa
90 Walcz Beatrix X. Székely Mikó Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Dobra Judit
91 Ferentz Anna-Kata XI. Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
92 Oláh Eszter XII. Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Erdély Judit
93 Sárkány Tímea XII. Bod Péter Tanítóképző, Kézdivásárhely Deák Magdolna
MÁRAMAROS megye
94 Balogh Ádám VI. Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya Dávid Erzsébet
95 Vass Annamária Réka VII. Nicolae Iorga Általános Iskola, Nagybánya Bálint Beáta
96 Szabó Rezső VIII. Kós Károly Általános Iskola, Szamosardó Haragos Elena
97 Lapohos Réka IX. Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya Karsay Magdolna
98 Tar Karola IX. Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya Dávid Erzsébet
99 Dézsi Imola X. Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya Dávid Erzsébet
MAROS megye
100 Fuccaro Orsolya V. Dacia Általános Iskola, Marosvásárhely Gáspár Melinda
101 Fülöp Koppány VI. Romulus Guga Általános Iskola, Marosvásárhely Márton Margit
102 Szántó Réka Gabriella VI. 1-es számú Általános Iskola, Marosludas Székely Károly
103 Tőkés Anna Erzsébet VII. Nyárádszerdai Általános Iskola, Nyárádszereda Nagy Imre
104 Benedek Bianka Krisztina VII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Soós Katalin
105 Orbán Zsófia VIII. Tudor Vladimirescu Általános Iskola, Marosvásárhely Barabás Anna
106 László Otília VIII. Szent György Technológiai Líceum, Erdőszentgyörgy Jakab Éva
107 Kiss Etelka IX. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva-Imola
108 Dénes Anita IX. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szakács Mátyás Tímea
109 Fechită Lujza-Mária X. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva- Imola
110 Nagy Krisztina X. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva- Imola
111 Domahidi Kriszta XI. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva- Imola
112 Márton Panna Borbála XI. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Sikó Olga Anna
113 Csibi Beatrix-Katinka XII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Soós Katalin
114 Nagy Hilda XII. Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Soós Katalin
SZATMÁR megye
115 Pesek Adrien V. Hám János Római Katolikus Iskolacsoport, Szatmárnémeti Heinrich Andrea
116 Juhos Roland VII. Hám János Római Katolikus Iskolacsoport, Szatmárnémeti Heinrich Andrea
117 Kiss Dalma Henrietta VIII. Bălcescu-Petőfi Általános Iskola, Szatmárnémeti Fehér Laura
118 Képíró Dorottya VIII. Református Líceum, Szatmárnémeti Varga-Bressel Christiane
119 Potor Andrea-Enikő VIII. Református Líceum, Szatmárnémeti Varga-Bressel Christiane
120 Kovács Péter IX. Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly Szabó Csilla
121 Sarkadi Rebeka IX. Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly Szabó Csilla
122 Bartha Eszter Eva IX. Aurel Popp Művészeti Líceum, Szatmárnémeti Bokor Erika
123 Farkas Henrietta Erzsébet X. Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Téglás József
124 Rappert Balázs X. Hám János Római Katolikus Iskolacsoport, Szatmárnémeti Czier Andrea
125 Fényes Andrea Anita XI. Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Téglás József
SZEBEN megye
126 János Kinga VIII. Báthory István Általános Iskola, Medgyes Béres Edit
127 Buryán Tünde XI. Medgyesi Gázipari Líceum, Medgyes Csiki Attila
128 Bálint Dóra Sarolta XI. Octavian Goga Főgimnázium, Nagyszeben Benedek Edit
SZILÁGY megye
129 Csapó Krisztina VI. Wesselényi Református Teológiai Líceum, Zilah Lakatos István
130 Bóné Márta - Ildikó VI. 1-es számú Általános Iskola, Szilágyballa Máté Zsuzsa
131 Szász Borbála VII. Szikszai Lajos Általános Iskola, Szilágysámson Tunyogi Andrea
132 Kiss Krisztina VII. Petri Mór Általános Iskola, Szilágynagyfalu Orosz Gabriella
133 Keresztes Beáta VII. Simion Bărnuţiu Főgimnázium, Szilágysomlyó Pataki Ida
134 Szikszay Dalma VIII. 1-es számú Általános Iskola, Sarmaság Veres Erzsebet
135 Bogdán Eszter IX. Wesselényi Református Teológiai Líceum, Zilah Lakatos István
136 Fazakas Dalma IX. Silvania Főgimnázium, Zilah Szabó Katalin
137 Reznek Evelin X. Silvania Főgimnázium, Zilah Szabó Katalin
TEMES megye
138 Szabó Abigél V. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Fleisz Katalin
139 Andrásy Nóra VI. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Fleisz Katalin
140 Horváth Brigitta VII. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Kiss Katalin
141 Boros Viktória VIII. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Molnos Ildikó
142 Horváth Petra IX. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Molnos Ildikó
143 Berta Bianka X. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Kiss Katalin
144 Câmpian Csenge XI. Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Molnos Ildikó

Eseménynaptár

Eseménynaptár
November
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator