Jeles diákjaink

Jeles diákjaink a 2011-2012 - es tanévben

Évfolyamelsők:

XII.MI: Kolozsi Eszter 9.97
XII.KG: Talpai Rafaela 9.87
XII.TT: Farkas Márta és Huszár-Somogyi Gabriella 1o.oo

Színtízes tanulók:

Bokor Zalán Béla VI.A
Bîtoancă Diana VI.B
Szabó Liza VI.B
Szabó Anita VIII.A
Berta Bianka VIII.B
Franka Noémi VIII.B
Câmpianu Csenge IX.TT
Kovács Boglárka IX.TT
Gergely Melinda XI.TT
Horváth Tímea XI.TT
Farkas Márta XII.TT
Huszár-Somogyi Gabriella XII.TT

 

 

 

A 2011-2012-es tanév díjazott tanulóinak névsora:

 

Elemi osztályok


Hagyományos I. osztály,


Stan Orsolya tanítónő:


Step by step I. osztály,


Varga Ildikó és
Talpai Enikő tanítónők:


Hagyományos II. osztály,


Szabó Ferenc tanító:


Step by step II. osztály,


Milos Edit és
Tamási Emese tanítónők:

       
Benedek Áron Dávid
Bugarsky Róbert Paul
Cziprián-Kovács Kinga
Fogarasi Izabella
Forray Zsolt
Gyulai-Herbszt Márk
Horváth Noémi
Kajnák Edina Alexandra
Milos Annamária Bianka
Szabó Izabella Franciska
Szász Botond
Szász Dávid
Szász Evelyne
Szlovák Imola
Takács Norbert
Zakariás Noémi-Eunika

Andrásy Tamás
Balázs Alexandru
Biri Denisa
Bodó Tamás
Csiszér Attila Norbert
Derler Emánuel
Dodó Róbert
Iacob Roland
Márton Izabella
Pap Róbert
Rózsa Amália
Spier Dávid
Virág Sámuel
Balog Szandra Beatrice
Binder Patrick
Csíki Dávid Attila
Fóris András
Floca Larissa Rusalina
Jakab Árpád
Jánosi Anett
Kelemen Márk
Kis Ervin Olivér
Korodi Izabella Nicoleta
König Dávid
Mack Bettina
Manga Bernadett
Máthé Laura
Mátyás Krisztián
Ozsváth Patrick
Szőcs Martin
Serban Raul
Androvici Karina
Bajkó Áron
Berkes Bettina
Laslavic Roland
Manga Roland
Mehno Annamária
Molnos Eszter
Móra Dávid
Pál Zoltán
Péter Szilvia
Polereczky Antónia
Sabadus Eduárd
Stan Lilla
Szakál Tímea
Szatmári-Philips Carola
Szász Mónika
Török Szidónia
       

Hagyományos III. osztály,


Apró Julianna tanítónő:


Step by step III. osztály,


Adorjányi Borbála és
Bakos Ágnes-Mónika tanítónők:


IV.A osztály,


Tasi Ottilia tanítónő:


IV. B osztály,


Pál Krisztina tanítónő:

       
Győrfi Jázmin Evelin
Illés Izabella Krisztina
Mihály Borny Róbert
Nyesti Amália
Pruna Stana Anuta Ionela
Tötös Noémi Diana
Varga Dávid Imre
Baricz Márk-Róbert
Földvári Sára-Erzsébet
Gulyási Alexandru-Catalin
Kis Sára
Kohonitz-Turbók Róbert
Kovács Tina-Annabella
Mag Szilvia
Orosz Katalin
Sellei Márk
Szabó Abigél
Szórád Tímea
Szőke Julianna
Szőke Mátyás-Krisztofer
Tataru Aladin
Varga Nóra-Franciska
Albert Endre
Andrásy Nóra
Anka Erika
Berkes-Scherer Annabella
Boros Brigitta
Erdei Gergő
Forgács Dániel
Frig Kristóf
Gergely Róbert
Győrfi Erik
Győrfi Krisztina
Győrfi Noémi
Győri Éva
Halász-Szabó Kewin
Ihring Ingrid
Jakab Lóránd
Militaru Júlia
Morocza Zoltán
Paduraru Szilvia
Pál Brigitta
Antal Márk
Ágoston Alexandru
Babau Maximilian
Bakó Beatrix
Bereczki Ruben
Erdei-Kutschall Melinda
Fazakas Bencze
Gergelyfi Beáta
Kis Denisa
Kulcsár Andrea
Marton Szabolcs
Mészáros Norbert
Oláh Albert
Pál Mihály
Paradicza Irma
Pricop Annamária
Serb Dávid
Szilágyi Patricia
Simon Tímea
Szerencsi Krisztina
Tóth Thomas
       

 

V-VIII. osztályosok

V. A osztály, Bakos Etelka osztályfőnök:
I. díj: Máté Dávid 9.93
II. díj: Horváth Kinga és Fodor Zsuzsanna 9.87
III. díj: Horváth Brigitta 9.77
Dicséret: Talpai Zsolt és Szőke Márk 9.63
    Takács Krisztián 9.53
    Dodé Enikő 9.4o
    Mátyás Richárd 9.3o
    Frank Orsolya 9.27
    Győrfi Andrea és Almássy Eszter 9.23
    Lőrincz Zita 9.13
    Erdély Yvette 8.93

V.B osztály, Zsombori Orsolya osztályfőnök:
I. díj: Oláh Tibor Dávid 9.96
II. díj: Jakab Orsolya 9.93
III. díj: Kovács Árpád, Magyari Cristopher és Harkay Gabriella 9.76
Dicséret: Benedek Márk 9.67
    Németh Tímea Sarah 9.53
    Berta Cyntia 9.5o
    Nüszl Richárd 9.46
    Bögre Norbert és Halál Henrietta 9.4o
    Szilágyi Richárd 9.3o
    Szűcs Gabriel 9.13
    Kozma Anita 9.o6

VI. A osztály, Fodor Enikő osztályfőnök:
I.díj: Bokor Zalán Béla 1o.oo
II.díj: Szász Tamás 9.97
III.díj: Lengyel Dániel és Metz Norbert 9.91
Dicséret: Orosz Kelemen 9.85
    Erdős Zoltán 9.82
    Szűcs Zoltán 9.35
    Serb Tímea 9.23
    Bodnár-Végh Krisztina és Fazakas Szilvia 9.17
    Szilágyi Beatrix és Tóth István 9.o8

VI. B osztály, Albert Etelka osztályfőnök:
I.díj: Bîtoancă Diana és Szabó Liza 1o.oo
II.díj: Szabó Judith Nóra 9.94
III. díj: Cziprián-Kovács László 9.67
Dicséret: Kulcsár Eszter 9.52
    Manga Izabella 9.41
    Homola Melánia és Tóth Ildikó 9.11
    Pál Tímea Anna 8.94
    Stoian Iasmina 8.91
    Székely Márk 8.73
    Povian Krisztián 8.55

VII. A osztály, Horváth Tímea osztályfőnök:
I.díj: Borsos Edina 9.78
II. díj: Berkes Edina 9.31
III. díj: Kulcsár Tamás 9.28
Dicséret: Zöld Tímea 9.18
    Szűcs Ferike 9.13
    Jucan Caius 9.oo

VII. B osztály, Tarkó Andrea osztályfőnök:
I.díj: Pintér Csaba 9.84
II.díj: Antal Roland 9.78
III.díj: Babău Theodóra 9.71
Dicséret: Oláh Evelin 9.65
    Simófi Róbert 9.63
    Farkas Noémi és Gyenes Emőke 9.6o
    Harkay Tímea és Gergelyfi Levente 9.44
    Vicze Júlia 9.28
    Kis Ernő 9.21
    Cignear Roland 9.15
    Bakó Róbert 9.13

VIII. A osztály, Joó Ildikó osztályfőnök:
I.díj: Szabó Anita 1o.oo
II.díj: Szűcs Róbert 9.92
III.díj: Vass Imola 9.81
Dicséret: Sellei Sándor 9.78
    Fancsali Szilvia 9.73
    Oláh Júlia 9.57
    Almássy Csongor 9.55
    Horváth Andrea 9.5o
    Metz Róbert 9.44
    Bicsók Andrea 9.42

VIII. B osztály, Pataki Adél osztályfőnök:
I.díj: Berta Bianka és Franka Noémi 1o.oo
II.díj: Juhász Tünde 9.97
III.díj: Magda Krisztina 9.76
Dicséret: Gyenes Brigitta 9.65
    Frig Emilia 9.6o
    Boncidai Mónika 9.39
    Gálos Leonárd 9.oo

 

 

 

Líceumi osztályok

IX. MI, Kiss Katalin osztályfőnök:
I.díj: Fodor Zsófia 9.8o
II.díj: Csestanovits Judit, Oláh Tamás és Püsök Csaba 9.72
III.díj: Ienesca Roland 9.58
Dicséret: Osmanovic Samra és Talpai Tamás

IX.TT, Molnos Ildikó osztályfőnök:
I.díj: Câmpianu Csenge és Kovács Boglárka 1o.oo
II.díj: Bányai Brigitte 9.94
III.díj:Bányai Blanka 9.89
Dicséret: Stan Krisztina 9.36

X.MI, Nemes András osztályfőnök:
Idíj: Ardelean Beatrice
II.díj: Szabó Ágota Hella
III.díj: Bîtoancă Isabela
Dicséret: Erdei-Kutschall Izabella
    Mihály Imola
    Lengyel Andreea
    Pintér Jenő
    Dávid Izabella
    Berta Brigitta
    Ebergényi Anita
    Horváth Rudolf
    Bill Tamás
    Schipek Tímea

X.TT, Păcurar Mária osztályfőnök:
I.díj: Magda Mónika 9.92
II.díj: Onchis Emőke 9.73
III.díj:  Varga Melinda 9.7o
            Asztalos Orsolya 9.17
Dicséret:Bognár Izabella
    Kása Mária
    Blemovici Andreea
    Indrei Ábel

XI.MI, Benedek István osztályfőnök:
I.díj: Virginás-Tar Ágnes 9.9o
II. díj: Oláh Endre-Gábor 9.53
III. díj: Tasi Annabella 9.5o
Dicséret: Gergely Krisztina 9.43
    Nemes András 9.2o
    Rácz Brigitta 9.oo

XI.TT, Tasi Margit osztályfőnök:
I.díj: Gergely Melinda és Horváth Tímea 1o.oo
II.díj: Tóth Dorottya 9.8o
III.díj: Ördög Lóránt 9.3o
Dicséret: Nagy Evelin 9.1o

XII. MI, Ilonczai Zsolt osztályfőnök:
I.díj: Kolozsi Eszter 9.97
II.díj: Kiss Árpád 9.9o
III.díj: Selmărean Bianka 9.87
Dicséret: Csákány Iringó 9.8o
    Tomic-Heinrich Emanuel 9.57
    Bányai Beatrice és Duma Julianna 9.4o
    Zubán Tibor 9.27
    Oláh Panna 9.23
    Cseh Krisztián 9.1o
    Tamás Lóránd 8.96
    Talpai Zsolt 8.6o

XII.TT, Erdei Ildikó osztályfőnök:
I.díj: Farkas Márta és Huszár-Somogyi Gabriella 1o.oo
II.díj: Makkai Tamara Csilla 9.97
III.díj: Bugyul Edit 9.47
Dicséret: Rátz Tímea Edith 9.33
    Airizer Brigitta 9.26
    Olteanu Roberta 9.25
    Czina Enikő 9.13
    Albertus Tánia 9.oo

XII.KG, László Balázs osztályfőnök:
I.díj: Talpai Rafaela 9.87
II.díj: Ciser Tünde 9.8o
III.díj: Erdődi Noémi 9.37
Dicséret: Borbély Csaba 9.1o
    Luncz Tamás 8.86

 

 


Eseménynaptár

Eseménynaptár
Szeptember
H K SZ CS P SZ V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator