Díjazottak

A 11. TUDEK DÍJAZOTTAI

 

BIOLÓGIA szekció
Szász Mátyás, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola, I. Díj
Rezi Csenge, Jeszenszky Henrietta, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, II. Díj
Bódiss Boglárka, Mangel Kriszta, Horváth János Iskolaközpont, III. Díj
Ferencz Balázs, Péter Blanka, Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont, Különdíj
EGÉSZSÉGTAN szekció
Sallai Eliza, Bona Kinga, Apáczai Csere János Elméleti Líceum, I. Díj
Somogyi Zsuzsa, Lubinski Ágnes, Horváth János Elméleti Líceum, II. Díj
Incze Annamária, Urus Timea, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola, III. Díj
Szántó Kata, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Különdíj
FIZIKA-MATEMATIKA-INFORMATIKA szekció
Szabó-Sinka Sámuel, Református Kollégium Sepsiszentgyörgy, I. Díj
Csegzi Gergely, Nemes Szilárd, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, II. Díj
Lorenzovici Zsombor, Szabó Szilárd, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, III. Díj
Fodor Hilda, Müller Dalma, Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Különdíj
Páll Zoltán, Biró Tamás, Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Különdíj
IRODALOM szekció
Balogh Zsuzsa, Nagy Mózes Elméleti Líceum, I. Díj
Balázs Renáta, Gegő Virág, Márton Áron Gimnázium, II. Díj, Különdíj
Sárkány Tímea, Bod Péter Tanítóképző, III. Díj
Császár Szabolcs, Márton Áron Gimnázium, Dicséret
Balázs Eszter, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Dicséret
KÉMIA szekció
Pünkösti Zsolt, Csákány Olivér, Református Kollégium Sepsiszentgyörgy, I. Díj, Különdíj
Szabó Róbert, Mezei Ráhel, Báthory István Elméleti Líceum, II. Díj
Csomós Attila, Virág Márta, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Dicséret
Lakó Brigitta, Bab Timea, Unirea Nemzeti Kollégium, Különdíj
Bálint Orsolya, Mihály Norbert, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Különdíj
KÖRNYEZETTUDOMÁNYOK szekció
Varga Hilda, Onisifor Ghibu Elméleti Líceum, I. Díj
Lingvay Dániel, Ady Endre Elméleti Líceum Bukarest, II. Díj
Szilágyi Réka, Berekméri Evelin, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, III. Díj
Miklós Aba-Lóránt, Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum, Különdíj
NÉPRAJZ szekció
Feér Éva, Nagy Mózes Elméleti Líceum, I. Díj, Különdíj
Bándi Eszter, Köntczey Katalin, Nagy Mózes Elméleti Líceum, II. Díj
Biró Alpár, Czira Bence, Nagy Mózes Elméleti Líceum, III. Díj
Asztalos Orsolya, Varga Melinda, Bartók Béla Elméleti Líceum, Különdíj
 PSZICHOLÓGIA szekció
Deszke Kriszta, Bod Péter Tanítóképző, I. Díj, Különdíj
Farkas Edina, Balizs Bíborka, Nagy Mózes Elméleti Líceum, II. Díj
Tőkés Emma, Apáczai Csere János Elméleti Líceum, III. Díj
Jancsó Johanna, Leheta Beatrix, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Különdíj
SZOCIOLÓGIA szekció

Bús Zoltán, Kiss Botond, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, I. Díj, Különdíj

Mihály Imola, Bartók Béla Elméleti Líceum, II.díj

Szabó Rebeka, Magyar Lilla, Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad, III. Díj

Pap Andrea, Szalló Tünde, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Különdíj

TÖRTÉNELEM szekció
Lukács Dániel, Apáczai Csere János Elméleti Líceum, I. Díj
Oláh Vince, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, II. Díj
Konnát Árpád, Konnát Levente, Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont, III. Díj
Nagy Hilda, Magyari Zita, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Különdíj

 

A TUDEK I., II., esetenként III. díjában részesült diákjai indulhatnak a Tudományos Diákkörök XIII. Országos Konferenciáján  (TUDOK 2013), amelyre 2013. március 22-23 között kerül sor Tatabányán.

Gratulálunk a nyerteseknek!


















































































Eseménynaptár

Eseménynaptár
Szeptember
H K SZ CS P SZ V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator