Újabb szép eredmények iskolánk két sportoló kisdiákjától!

Sárban, de vidám hangulatban zajlott a múlt hétvégi La Petrovaselo în Vie terepfutóverseny, ahol Nagy Imre (IV.H) és Kármán Márk (III.SbS) kisdiákjaink az 5 km-es távon indultak. Nem volt egyszerű, a verseny nehézségét a terep egyenetlenségei, kövek, gyökerek, sár, az emelkedők és lejtők adták. A népes és igen erős mezőnyben Márk 36:28-es idővel első gyermekként, Imre pedig 39:12-es időméréssel harmadik kiskorúként érkezett célba. Május 25-én a temesvári Știința Stadion adott helyet a Junior Athletics Championship atlétikai nemzetközi bajnokságnak, ahol közel 400 román, magyar és szerb atléta mérhette össze a gyorsaságát, ügyességét és erejét. A verseny sikeres és emlékezetes volt Kármán Márk számára, aki C3 kategóriában harmadik helyezést szerzett.
Nagyon biztató eredmények, jöhetnek a nyári versenyek!