Eredmények

A döntő eredményei

Ssz. Név Intézmény Biológia Fizika Info Kémia Összesen Helyezés
IX.osztály
1 Bosznai Dávid Bolyai Tehetséggondozó GK, Zenta   84,00 100,00   184,00 I. díj
2 Nagy Daniella Bolyai Tehetséggondozó GK, Zenta   83,00   96,00 179,00 II. díj
3 Back István Levente Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 81,00   95,00   176,00 III. díj
4 Chifor Attila Márk Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva   81,00   80,00 161,00 Dicséret
5 Fábián Zsanett Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 80,00   77,00   157,00 Dicséret
X.osztály
1 Varga Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   100,00 95,00   195,00 I. díj
2 Orosz Katalin Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   95,00 97,00   192,00 II. díj
3 Lőrincz Norbert Attila Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár 61,00 94,00     155,00 III. díj
4 Tátrai Andrea Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly 75,00     63,00 138,00 Dicséret
XI.osztály
1 Kratok Gyula Bolyai Tehetséggondozó GK, Zenta   90,00   91,00 181,00 I. díj
2 Éles Dávid Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta   79,50 98,00   177,50 II. díj
3 Horváth István Bolyai Tehetséggondozó GK, Zenta     94,00 83,00 177,00 III. díj
4 Hugyik Kornél Bolyai Tehetséggondozó GK, Zenta   96,50   68,00 164,50 Dicséret
5 Spir Rebeka-Petra Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 79,00     84,00 163,00 Dicséret
XII.osztály
1 Oláh Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   95,00 88,00   183,00 I. díj
2 Bodó Balázs Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr   68,50   100,00 168,50 II. díj
3 Máthé Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   72,00 95,00   167,00 III. díj
4 Nüszl Richárd Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 73,50   73,00   146,50 Dicséret

 

 

A döntőre továbbjutó diákok névsora és eredményei

Ssz Név Oszt. Iskola Város Pontszám
XII. osztály
1 Oláh Dávid XII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 381
2 Nüszl Richárd XII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 363.50
3 Máthé Dávid XII. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 349
4 Bodó Balázs XII. Orbán Balázs Gimnázium Székelykeresztúr 343
XI. osztály
1 Mészáros Leticia XI. Csiky Gergely Főgimnázium Arad 374.32
2 Spir Rebeka-Petra XI. Csiky Gergely Főgimnázium Arad 369.82
3 Anderlik Patrik XI. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva 346.65
4 Horváth István XI. Bolyai TGK Zenta 340
5 Zabos Péter XI. Bolyai TGK Zenta 333
6 Kratok Gyula XI. Bolyai TGK Zenta 324
7 Hugyik Kornél XI. Bolyai TGK Zenta 322
8 Gergely Róbert XI. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 307.99
9 Éles Dávid XI. Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 300
10 Serb Dávid XI. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 268
11 Győri Éva XI. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 258.49
X. osztály
1 Varga Dávid X. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 353
2 Tátrai Andrea X. Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 348
3 Binder Adrián X. Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 346.50
4 Orosz Katalin X. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 341
5 Sajtos Armella X. Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 338
6 Pataki Dorottya X. Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 337
7 Sándor Barna X. Berde Mózes Unitárius Gimnázium Székelykeresztúr 333
8 Fischer Mátyás X. Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 311
9 Biró Nóra X. Berde Mózes Unitárius Gimnázium Székelykeresztúr 304.50
10 Fodor Kinga X. Bolyai TGK Zenta 303
11 Csíkos Enikő X. Bolyai TGK Zenta 288
12 Juhos István X. Kemény Zsigmond Elméleti Líceum Szamosújvár 283
13 Illés Izabella X. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 258
14 Lőrincz Norbert Attila X. Kemény Zsigmond Elméleti Líceum Szamosújvár 254

IX. osztály

1 Gáll József IX. Bolyai TGK Zenta 382.50
2 Sisa Csenge IX. Aradi Csiky Gergely Főgimnázium Arad 372
3 Nagy Daniella IX. Bolyai TGK Zenta 372
4 Sztojka Szidónia Magdolna IX. Aradi Csiky Gergely Főgimnázium Pécska 371.50
5 Back István Levente IX. Aradi Csiky Gergely Főgimnázium Arad 371
6 Bosznai Dávid IX. Bolyai TGK Zenta 369
7 Fábián Zsanett IX. Aradi Csiky Gergely Főgimnázium Arad 368
8 Floca Larissa IX. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 360
9 Ménesi Vivien-Kata IX. Aradi Csiky Gergely Főgimnázium Arad 359
10 Simon Dóra IX. Bolyai TGK Zenta 359
11 Tófalvi Ágnes IX. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva 357
12 Sinkovics Alex IX. Bolyai TGK Zenta 354
13 Chifor Attila Márk IX. Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva 330
14 Stan Lilla-Alíz IX. Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 315
15 Éles Tamás IX. Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 271.50
16 Filep Ferenc IX. Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 257

Eseménynaptár

Eseménynaptár
Július
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator