Eredmények

A döntő eredményei

Ssz. Név Oszt. Intézmény Bio. Fiz. Inf. Kémia Összesen Helyezés
IX. osztály
1 Orosz Katalin IX Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   76.00 90.00   166.00 I.díj
2 Baricz Márk Róbert IX Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   33.00 90.00   123.00 II.díj
3 Binder Adrián IX Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly 79.00     42.00 121.00 III.díj
4 Fischer Mátyás IX Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly   61.00   58.00 119.00 dicséret
5 Csepella Máté IX Bolyai TGK, Zenta/Szerbia 48.00     62.00 110.00 dicséret
X. osztály
1 Horváth István X Bolyai TGK, Zenta/Szerbia     96.00 82.00 178.00 I.díj
2 Éles Dávid X Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta 86.00   85.00   171.00 II.díj
3 Kratok Gyula X Bolyai TGK, Zenta/Szerbia     82.00 86.00 168.00 III.díj
4 Spir Rebeka Petra X Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 84.00   79.00   163.00 dicséret
5 Mészáros Letícia X Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 82.50   63.00   145.50 dicséret
6 Nagy Dóra X Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta 66.00   67.00   133.00 dicséret
7 Serb Dávid X Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   62.00 71.00   133.00 dicséret
XI. osztály
1 Rice Róbert XI Bolyai TGK, Zenta/Szerbia   81.00   74.00 155.00 I.díj
2 Deák Gellért Gedeon XI Kőrösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna 58.00 88.00     146.00 II.díj
3 Nüszl Richárd XI Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 39.00   100.00   139.00 III.díj
4 Deac Márton Róbert XI Szamosújvári MTE Líceum, Szamosújvár 57.50 68.00     125.50 dicséret
XII. osztály
1 Szabó Liza XII Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   96.00 100.00   196.00 I.díj
2 Szász Tamás XII Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   88.00 100.00   188.00 II.díj
3 Engel Botond XII Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely 94.00     73.00 167.00 III.díj
4 Forgács Péter XII Horváth János Elméleti Líceum, Margitta   71.00 65.00   136.00 dicséret

 

Az online verseny eredményei

Ssz. Név Iskola Város Pontszám
 IX. osztály
1-2 Fischer Mátyás Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 355
1-2 Orosz Katalin Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 355
3 Fodor Gábor Bolyai TGK Zenta 341
4 Muszka Csaba Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 338
5 Binder Adrián Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 331
6 Lázár Botond Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 329
7 Kulcsár Tamás Bolyai TGK Zenta 325
8 Csepella Máté Bolyai TGK Zenta 320
9 Pataki Dorottya-Tamara Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 309
10 Baricz Márk-Róbert Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 298
11 Rekecki Petra Bolyai TGK Zenta 296
12 Molnár Dávid Bolyai TGK Zenta 293
13 Sipos Richi Csiky Gergely Főgimnázium Arad 291
 X. osztály
1 Éles Dávid Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 394
2 Spir Rebeka-Petra Csiky Gergely Főgimnázium Arad 361
3 Kratok Gyula Bolyai TGK Zenta 341
4 Mészáros Leticia Csiky Gergely Főgimnázium Arad 323
5 Kása Katalin-Fruzsina Csiky Gergely Főgimnázium Arad 311
6 Hugyik Kornél Bolyai TGK Zenta 306.5
7 Anderlik Patrik Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva 305
8 Horváth István Bolyai TGK Zenta 304
9 Nyitrai Orsolya-Éva Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed 300
10 Nagy Dóra Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 285
11 Barabás Boglárka Kőrösi Csoma Sándor Líceum Kovászna 276
12 Pelle Patrik Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 268
13 Szilaj Márk-Róbert Kőrösi Csoma Sándor Líceum Kovászna 267
14 Serb Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 266
 XI. osztály
1 Albert Csongor Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 380.00
2 Deák Gellért-Gedeon Kőrösi Csoma Sándor Líceum Kovászna 377.64
3 Pap Csilla-Gerda Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Szamosújvár 371.64
4 Deac Róbert Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Szamosújvár 334.64
5 Nüszl Richárd Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 334.50
6 Erdei Csongor Horváth János Elméleti LÍceum Margitta 329.00
7 Farkas Zsófia-Rafaela Csiky Gergely Főgimnázium Arad 325.98
8 Ambrus Andrea Bolyai TGK Zenta 324.98
9 Iuhos Imola Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Szamosújvár 301.31
10 Rice Róbert Bolyai TGK Zenta 294.65
11 Soós Izabella Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Szamosújvár 256.64
12 Oláh Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 253.50
 XII. osztály
1 Szabó Liza Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 385.00
2 Engel Botond Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 382.50
3 Forgács Péter Horváth János Elméleti Líceum Margitta 356.00
4 Erdő Andrea Áprily Lajos Főgimnázium Brassó 339.50
5 Szász Tamás Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 336.00
6 Szőllősi Kata Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Szamosújvár 299.00
7 Koszta Brigitta Áprily Lajos Főgimnázium Brassó 294.50
8 Filep Eszter-Brigitta Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Szamosújvár 292.00

Eseménynaptár

Eseménynaptár
Augusztus
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator