Eredmények

A döntő eredményei

Ssz. Név Oszt. Intézmény Bio. Fiz. Inf. Kémia Összesen Helyezés
IX. osztály
1 Éles Dávid IX Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta   73,00 100,00   173,00 I.díj
2 Kratok Gyula IX Bolyai TGK, Zenta/Szerbia     100,00 67,50 167,50 II.díj
3 Horváth István IX Bolyai TGK, Zenta/Szerbia     100,00 46,00 146,00 III.díj
4 Kása Katalin-Fruzsina IX Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 65,00   79,00   144,00 Dicséret
5 Gergelyfi Beáta IX Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár     79,00 48,50 127,50 Dicséret
6 Győrfi Noémi IX Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 88,00     37,00 125,00 Dicséret
X. osztály
1 Deák Gellért-Gedeon X Körösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna 82,00 100,00     182,00 I.díj
2 Nüszl Richárd X Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 80,00   96,00   176,00 II.díj
3 Rice Róbert X Bolyai TGK, Zenta/Szerbia   80,00   82,00 162,00 III.díj
4 Máthé Dávid X Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   61,00 96,00   157,00 Dicséret
5 Horváth Brigitta X Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 66,00   90,00   156,00 Dicséret
6 Muresanu Anna X Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 64,00     88,00 152,00 Dicséret
7 Kónya Leon X Bolyai TGK, Zenta/Szerbia   65,00   86,00 151,00 Dicséret
XI-XII. osztály
1 Szász Tamás XI Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   78,00 100,00   178,00 I.díj
2 Mihály Szabolcs XII Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda   85,00   80,00 165,00 II.díj
3 Szabó Liza XI Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   55,00 95,00   150,00 III.díj
4 Orosz Kelemen XI Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   49,00 100,00   149,00 Dicséret
5 Ágócs Henrietta-Viktória XI Horváth János Elméleti Líceum, Margitta 63,00 80,00     143,00 Dicséret
6 Erdő Andrea XI Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 72,50     29,00 101,50 Dicséret

 

 

Az online verseny eredményei

Ssz. Név Pontszám Iskola Helység/Ország
 IX. osztály
1 Éles Dávid 359.14 Arany János Elméleti Liceum Nagyszalonta/Románia
2 Gergelyfi Beáta 354.25 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
3 Tamás Noémi 315.64 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
4 Szabó Júlia 310.64 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
5 Nyitrai Orsolya 295.64 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
6 Szakács Amália Enikő 294.64 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
7 Horváth István 293.25 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
8 Gáspár Bálint 282.64 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
9 Anderlik Patrik 280.32 Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva/Románia
10 Erdei Gergő 263.49 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
11 Trancsik Martin 261.25 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
12 Kratok Gyula 257.25 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
13 Győrfi Noémi 231.32 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
14 Fari-Palkó Krisztina 213.31 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
15 Kása Katalin-Fruzsina 210.98 Csiky Gergely Főgimnázium Arad/Románia
 X. osztály
1 Basa Laura 374.00 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
2 Deak Gellert-Gedeon 370.50 Körösi Csoma Sándor Líceum Kovászna/Románia
3 Csegezi Katalin 350.00 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
4 Kónya Leon 335.00 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
5 Nüszl Richárd 331.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
6 Brindza Mátyás 321.00 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
7 Oláh Dávid 311.75 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
8 Máthé Dávid 284.75 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
9 Pap Csilla-Gerda 275.50 Szamosújvári Magyar Tannyelvű Líceum Szamosújvár/Románia
10 Rice Róbert 275.00 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
11 Horváth Brigitta 258.50 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
12 Szakács Dávid 240.50 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
13 Muresanu Anna 213.00 Csiky Gergely Főgimnázium Arad/Románia
14 Kurunczi Viktória 211.00 Csiky Gergely Főgimnázium Arad/Románia
 XI. osztály
1 Koszta Brigitta 337.31 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó/Románia
2 Kolumbán Pál 337.31 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
3 Szabó Liza 335.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
4 Pinkóczi György 330.32 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
5 Erdő Andrea 321.31 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó/Románia
6 Agócs Henrietta-Viktória 298.31 Horváth János Elméleti Líceum Margitta/Románia
7 Orosz Kelemen 275.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
8 Cziprián-Kovács László 224.32 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
9 Nagy Tímea Noémi 219.99 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó/Románia
10 Szvoreny Viktor 205.00 Bolyai TGK Zenta/Szerbia
11 Szász Tamás 190.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár/Románia
 XII. osztály
1 Veress Szilárd 389.00 Ady Endre Elméleti Líceum Bukarest/Románia
2 Horváth Annamária 279.50 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
3 Mihály Szabolcs 278.00 Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda/Románia
4 Szabó Dorottya 270.50 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia
5 Bárdi Őrs 269.50 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed/Románia

A jelentkezési űrlap letölthető innen.


Eseménynaptár

Eseménynaptár
Augusztus
H K SZ CS P SZ V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator