Eredmények

A döntő eredményei

Ssz. Név Oszt. Intézmény Bio. Fiz. Inf. Kémia Össz. Helyezés
IX. osztály
1 Farkas Zsófia IX Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 72,50   100,00   172,50 I.díj
2 Oláh Dávid IX Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   54,50 98,00   152,50 II.díj
3 Kónya Leon IX Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta     90,00 59,00 149,00 III.díj
4 Nüszl Richárd IX Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 43,50   90,00   133,50 dicséret
5 Deák Tímea IX Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 48,00   70,00   118,00 dicséret
6 Balog Csaba Norbert IX Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta 71,50   42,00   113,50 dicséret
 X. osztály
1 Szász Tamás X Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   50,00 100,00   150,00 I.díj
2 Kolumbán Pál X Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 88,00     43,00 131,00 II.díj
3 Erdő Andrea X Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 75,00     47,00 122,00 III.díj
4 Nagy Tímea-Noémi X Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó 79,00     42,00 121,00 dicséret
5 Orosz Kelemen X Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár 33,00   88,00   121,00 dicséret
 XI. osztály
1 Horváth Petra XI Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   65,00   89,00 154,00 I.díj
2 Szabó Dorottya XI Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 68,00     69,50 137,50 II.díj
3 Joó Kinga Imola XI Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 88,00     42,50 130,50 III.díj
4 Ilona Judit XI Csiky Gergely Főgimnázium, Arad 64,50     59,50 124,00 dicséret
5 Bárdi Örs XI Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 82,50     37,50 120,00 dicséret
6 Gergelyfi Levente XI Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár     65,00 54,50 119,50 dicséret
 XII. osztály
1 Berta Bianka XII Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár   50,00 75,00   125,00 II.díj
2 Szőcs Anita-Leila XII Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 85,00     33,00 118,00 III.díj
3 Ferencz Gizella XII Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed 87,50     20,00 107,50 dicséret

Az online verseny eredményei

Ssz. Név Pontszám Iskola Helység/Ország
 IX. osztály
1 Oláh Dávid 341.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
2 Deák Timea 258.47 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó / Románia
3 Basa Laura 255.31 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
4 Balog Csaba 244.00 Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta / România
5 Kurunczi Viktória 230.66 Csiky Gergely Főgimnázium Arad / Románia
6 Szakacs David 206.31 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
7 Farkas Zsófia 191.00 Csiky Gergely Főgimnázium Arad / Románia
8 Nüszl Richárd 169.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
9 Gal Ruth 158.16 Csiky Gergely Főgimnázium Arad / Románia
10 Kecskés Lóránt 128.50 Csiky Gergely Főgimnázium Arad / Románia
11 Kónya Leon 122.00 Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta / Szerbia
12 Szabó Imre 107.00 Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta / Szerbia
  X. osztály
1 Kolumbán Pál 355.00 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
2 Berszán Gréta 347.70 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó / Románia
3 Szász Tamás 326.33 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
4 Koszta Brigitta 314.00 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó / Románia
5 Bagi Nóra 299.00 Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta / Románia
6 Bokor Zalán 276.33 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
7 Orosz Kelemen 276.33 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
8 Erdő Andrea 265.50 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó / Románia
9 Cziprián-Kovács László 259.33 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
10 Nagy Timea-Noémi 252.75 Áprily Lajos Főgimnázium Brassó / Románia
11 Szabó Liza 251.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
12 Kádár Gergő 189.00 Arany János Elméleti Líceum Nagyszanlonta / Románia
13 Erdős Zoltán 182.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
14 Lengyel Dániel 133.33 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
15 Stelczner Norbert 67.00 Téglás Gabor Elmeleti Liceum Déva / Románia
  XI. osztály
1 Joó Kinga Imola 377.65 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
2 Szilágyi Eszter 370.65 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
3 Bárdi Őrs 368.50 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
4 Horvát Annamária 365.50 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
5 Oláh Orsolya 357.65 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
6 Szabó Dorottya 346.65 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
7 Oláh Evelin 273.66 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
8 Pintér Csaba 258.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
9 Gergelyfi Levente 254.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
10 Ilona Judit 246.64 Csiky Gergely Főgimnázium Arad / Románia
11 Horváth Petra 234.66 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
12 Harkay Timea 194.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
13 Szögi Evelin 193.00 Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta / Szerbia
14 Farkas Noémi 186.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
15 Jámbor Ágnes 156.99 Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta / Románia
16 Tóth Csilla 126.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
  XII. osztály
1 Berta Bianka 248.66 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
2 Franka Noémi 184.66 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
3 Ferencz Gizella 183.00 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia
4 Szikszai Dalma 110.50 Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár / Románia
5 Szőcs Leila 110.00 Bethlen Gábor Kollégium Nagyenyed / Románia

 

A jelentkezési űrlap letölthető innen.


Eseménynaptár

Eseménynaptár
December
H K SZ CS P SZ V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator